طراحی و چاپ سررسید و سالنامه ۱۴۰۰ با قیمت مناسب و ارزان

چاپ سررسید ۱۴۰۰، سررسید تبلیغاتی در واقع همان هدیه‌ای است که به عنوان ی نماینده در اختبار مخاطب قرار می‌گیرد. وظیفه دارد تا برند و کسب و کار ما را معرفی کند. تصور کنید فردی را استخدام کرده‌اید تا در مذاکرات کسب و کار شما را برعهده داشته باشد. حال اگر این مذاکره کننده به خوبی از پس کار خود برآید. وضعیت کار شما روبه بهبود می‌شود. در صورتی هم که نتواند به خوبی مذاکره کند قطعا کسب و کار شما را با شکست مواجه می‌کند. یک هدیه تبلیعاتی مانند سررسید تبلیغاتی هم کاملا مشابه آن مذاکره کننده است. بنابراین در انتخاب آن به خوبی دقت کنید. حتی اگر سالیان سال هم می‌گذرد که شما سررسید به دیگران هدیه می دهید برای سال ۱۴۰۰ بیشتر به انتخاب خود توجه کنید.

سررسید اروپایی، مدیریتی، وزیری شیک ۱۴۰۰

شما می‌توانید اگر سررسید‌ شیک ۱۴۰۰ را در نظر دارید  و همچنین در چاپ سررسید ۱۴۰۰بسیار حساس هستید یا در انتخابی دشوار به دنبال یک سررسید مدیریتی هستید به وبسایت جدید کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ مرجعه کنید. معمولا افرادی که بازاری هستند و کمی به سمت سنت تمایل دارند استفاده کننده‌های حرفه‌ای از سررسیدهای سنتی هستند. افرادی که کمی جوان‌تر و مدرن‌تر هستند هم انتخاب خود را دارند. طرح‌های مدرن‌تر و یروزتر و گاها آپشن‌های یک سررسید می‌تواند توجه این دسته از افراد را جلب کند. همچنین در سال ۱۴۰۰ قصد داریم سالنامه ها و سررسیدهای زیبا و خاص را به صورت اختصاصی و با قیمت بسیار مناسب تولید نماییم. در این صورت هر سررسید را می‌توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جذاب و ارزشمند محسوب کرد. در بالا نمونه‌های هر سررسید از سررسیدهای مدیریتی گرفته تا قدیمی و جدید آورده شده تا بتوانید با خیال راحت کد آن را برداشته و سفارش دهید. قیمت چاپ سالنامه و سررسید را هم می‌توانید به صورت تلفنی جوب شوید. برای آشنایی بیشتر شما انواع نام‌هایی که ممکن است در خرید سررسید تبلیغاتی بشنوید را در ادامه آورده‌ایم:

انواع سررسید اروپایی

سررسید اروپایی رامان، سالنامه اروپایی ماهور، سررسید اروپایی زُروان، سالنامه اروپایی کارن، سالنامه اروپایی زُروان سارنگ، سالنامه اروپایی سیوان ، سالنامه اروپایی آرا قرمز،

انواع سررسید وزیری

سررسید وزیری رامان، سالنامه وزیری ماهور، سررسید وزیری زُروان، سالنامه وزیری کارن، سالنامه وزیری زُروان سارنگ، سالنامه وزیری سیوان ، سالنامه وزیری آرا قرمز، سالنامه وزیری آرا طلایی، سررسید وزیری دایان، سالنامه وزیری آرا مشکی، سررسید وزیری رز

سررسید ۱۴۰۰ و سالنامه ۱۴۰۰

طراحی و چاپ سالنامه ۱۴۰۰ توسط نقش آبرنگ به علت کیفیت و محبوبیت بالایی که دارد توانایی ارائه انواع سالنامه ۱۴۰۰ ، سررسید ۱۴۰۰، تقویم رومیزی ۱۴۰۰  و دیگر هدایای تبلیغاتی را در مدل های متنوع به سازمان ها، نهادها، شرکت های خصوصی و دولتی را دارد. سررسیدهای نقش آبرنگ با طراحی و چاپ با کیفیت در کنار استفاده از مواد اولیه مرغوب و همچنین استفاده از تکنولوژی روز و ماشین آلات اتوماتیک قیمت بسیار مناسب و ارزانی را دارند. ما با ارائه مدل های متنوع سالنامه های ۱۴۰۰ با خدماتی ویژه و  اختصاصی، تحویل به موقع و محصولاتی با کیفیتی مطلوب، معتبرترین برندهای ایرانی را در کنار خود داریم و این افتخار بزرگی برای ماست.

کیفیت طراحی و چاپ سررسید ۱۴۰۰

تولید و چاپ سالنامه ۱۴۰۰ و سررسید ۱۴۰۰ با کیفیت بالا در وهله اول نیاز به مشارکت با بهترین‌های حوزه‌ چاپ و هم‌چنین طراحی است. بعد از آن رعایت اصول مشتری‌مداری در کنار ارائه محصول کاربردی، شیک، بروز و البته قیمت مناسب باعث ایجاد اعتبار خواهد شد.
اگر برایتان سوال شده که در سررسید‌ها از چه نوع کاغذی استفاده می‌شود باید بگوییم در سالنامه ۱۴۰۰، سررسید ۱۴۰۰ تحریر ۷۰ گرمی اندونزی می باشد که در رنگ های سفید و کرم ارائه می‌شود. یکی از دلایل استفاده از کاغذ‌های اندونزی دوام بالاتر آن نسبت به دیگر کاغذهاست. در تقویم های رومیزی نیز از مقوای گلاسه ۲۵۰ گرم کره ای استفاده می شود که نسبت به نوع استفاده، ضخیم‌تر از سررسید است. جلد سالنامه‌ها و سررسیدهای ۱۴۰۰ از چرم ترمو و مصنوعی و همچنین جیر کیفیت بالا است.  برای تقویم رومیزی ۱۴۰۰ نیز از پایه سخت با مقوای مناسب و پایه چوبی ام دی اف درجه یک استفاده می شود.

تکنولوژی چاپ  سررسید و سالنامه

 ماشین آلات مناسب چاپ حرفه‌ای سررسید نیاز دارند تا توانایی چاپ دو رنگ و چهار رنگ مخصوص به سالنامه و سررسید و تقویم ها را داشته باشند. اگر می‌خواهید بدانید در چاپ سررسید به چه موردی بیش از همه توجه کنید نوع صحافی آن است. اگر صحافی با کیفیتی را داشته باشید حتما سررسید درجه یکی را دریافت می‌کنید. در کنار کیفیت، می توان به زیبایی بیشتر و همچنین دوام آن اشاره کرد. دستگاه‌های تمام اتوماتیک ساخت جلد که به آن جلدساز می گویند نیاز است توانایی ترتیب سازی، دوخت حرفه‌ای و صحافی را داشته باشند. در این صورت حتما خروجی با کیفیتی خواهد داشت. کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با در اختیار داشتن چنین دستگاهی در خدما شماست تا کیفیت تضمینی را دریافت کنید.

قیمت در ازای کیفیت؟

از آنجایی که سالنامه‌ها و تقویم‌های ۱۴۰۰ در تیراژ بالای ۱۰۰۰ تولید می‌شوند و همگی در شکل و اندازه و ابعاد مشابه هستند قطعا هزینه پرداختی شما کاهش خواهد یافت. اما به هر حال مدل، جنس و کاربرد سررسید است که در قیمت آن تاثیر می گذارد. مزیت نقش آبرنگ این است که در قیمت گرفتن دیگر نگران کیفیت نیستید زیرا حتما کیفیت ارائه شده در جد مطلوب و قابل قبول است. تنها شما هزینه تفاوت در رنگ و نقش و مدل را خواهید پرداخت.برای مطلع شدن از قیمت بهتر است با مموعه تماس بگیرید و مدل مورد نظر خود را بگویید تا قمت بروز را دریافت کنید. انواع سررسیدها و سالنامه‌های نقش آبرنگ شامل: سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه رقعی، سالنامه پالتویی است. همچنین تقویم رومیزی در مدل های یکروزه ، دوروزه، دستیار، ماه شمار و هفته شمار به شما ارائه خواهد شد.

ابعاد و اطلاعات دقیق سالنامه‌ و سررسید

سررسید‌ ۱۴۰۰ با توجه به کاربردهای متفاوتی که دارند در ابعاد استانداردی ار قبیل سالنامه وزیری، سالنامه رقعی، سالنامه اروپایی، سالنامه پالتویی، سالنامه مدیران، سالنامه خشتی، تقویم رومیزی و … تولید می‌شوند. در واقع بعد از توجه به مدل مورد نظر نیاز است به جنس کاغذ، وزن صحافی سررسید نیز توجه کرد.  زیرا سالنامه‌ها از لحاظ کیفی باید به نوعی باشند که در اثر باز و بسته شدن زیاد و جابجایی‌های فراوان در طول سال تغییری در فرم سالنامه ایجاد نشود.

قطع سالنامه کاغذ مصرفی ابعاد هر فرم تعداد صفحات هر فرم اندازه قبل از برش ابعاد هر صفحه
جیبی
۳ ورقی
۶۰‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵
۳۲
۱۵ × ۱۰
۱۴ × ۹
پالتویی
۴/۵ ورقی
۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰
۳۲
۱۷ × ۱۲
۱۶ × ۱۱
خشتی
۴/۵ ورقی
۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰
۱۲
۲۳ × ۲۳
۲۲ × ۲۲
رقعی
۳ ورقی
۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵
۱۶
۲۲ × ۱۵
۲۱ × ۱۴/۵
اروپایی
۳ ورقی
۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵
۱۶
۲۲ × ۱۴
۲۱ × ۱۳
وزیری
۴/۵ ورقی
۷۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۵۰
۱۶
۲۴ × ۱۷
۲۳ × ۱۶/۵
رحلی
۳ ورقی
۶۰ ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍× ۴۵
۸
۲۹/۵ × ۲۱/۵
۲۸/۵ × ۲۱

سررسید وزیری ۱۴۰۰قدیم یا جدید؟

تقریبا عمومی‌ترین نوع سررسید که مدت‌هاست تولید می‌شود و پدر همه سررسیدها به حساب می‌آید سررسید وزیری است. ابعاد ین مدل سررسید چیزی حدود ۲۴*۱۷ سانتی‌متر است. این نوع سالنامه به خاطر بزرگ‌تر بودن ابعاد نسبت به دیگر سررسیدها فضای بیشتری را در اختیار افراد می‌گذارد و از ابن بابت بسیار کاربردی است. همچنین از امکانات و آپشن‌های خوب و کاربردی این سررسید مدل‌های جمعه جدا و پنج‌شنبه جمعه باهم است که دست شما را باز می‌گذارد تا هدیه‌ای ارزنده‌تر از نظر کاربرد به مخاطب خود بدهید. نکته مهم دیگر در مورد این سررسید این است که به دلیل اینکه سالنامه وزیری بیشتر بعنوان دفتری برای گزارشات روزانه استفاده می‌شود نوع کاغذ صفحات داخل آن تحریر ۷۰ گرم سفید می‌باشد.

سالنامه رقعی ۱۴۰۰

سررسید رقعی ۱۴۰۰ در ابعاد حدود ۲۱*۱۵ تولید می‌شود. ابعاد کوچکتر سالنامه رقعی این امکان را به هر فرد می‌دهد که در کنار خرید سالنامه‌ ارزان‌تر نسبت به سالنامه وزیری حمل و نقل راحتی نیز داشته باشد. در واقع سالنامه رقعی حد وسطی میان سالنامه اروپایی و وزیری ‌می‌باشد. که هم کاربرد یادداشت‌های روزانه را دارد و هم در جلسات بعنوان نت‌برداری از آن استفاده می‌شود. از این رو سالنامه رقعی به صورت یکروزه با تحریر ۷۰ گرم سفید و کرم و همچنین صحافی ته‌دوخت تولید می‌شود.

سالنامه اروپایی ۱۴۰۰ مدرن و بروز

در مقابل سررسیدهای اروپایی ۱۴۰۰ که در سال‌های اخیر توانسته طرفدارهای بیشتری پیدا کند در سال ۱۴۰۰ هم حرف‌هایی برای گفتن دارد. با توجه به ظاهر زیبا‌، مدرن و جذابی که دارد توانسته رقیب خوبی برای پدر خود یعنی سررسید وزیری باشد. ابعاد سررسیدهای اروپایی ۱۴۰۰ حدود ۲۲*۱۳ هستند و از لحاظ نوع صحافی و کاغذ مصرفی تفاوتی میان سالنامه اروپایی و رقعی وجود ندارد. اما در نوع برش صفحات داخلی آن‌ها تفاوت وجود دارد. جلد و روکش سالنامه‌های اروپایی عموماً دارای آپشن‌های جالبی مثل کش و یا فضایی برای قرار دادن خودکار می‌باشد. همچنین نوع کاغذ آن ۷۰ گرم کرم رنگ می‌باشد.
سالنامه‌های اروپایی به صورت یکروزه، دوروزه، هفته‌شمار، ماه‌شمار و دستیار با صحافی ته‌دوخت و فنری تولید می‌شوند. سالنامه‌های اروپایی به دلیل حمل و نقل آسان و ظاهری زیبا بیشتر در ملاقات‌ها، همایش‌ها و جلسات برای نت‌برداری‌ کاربرد دارند.

سررسید پالتویی و جیبی ۱۴۰۰

در سال‌ ۱۴۰۰ که همه چیز کمی متفاوت‌تر از سال‌های دیگر خواهد بود بهتر است در انتخاب هدیه دقت بیشتری داشته باشید تا شما هم بر موج این تفاوت سوار شوید. سررسیدهای جیبی و یا پالتویی به خاطر خاص و اختصاصی بودنشان و همچنین اشغال فضای کمتر به خوبی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده‌اند. ابعاد و اندازه‌های سالنامه‌های اروپایی حدودا ۲۲*۱۳ است و از نظر کاغذ دقیقا مشابه یررسیدهای اروپایی و وزیری می‌باشد. تنها تفاوت چشم‌گیر آن نوع برشی است به به آن می‌زنند. .
سالنامه‌های پالتویی نیز به صورت یکروزه، دوروزه، هفته‌شمار، ماه‌شمار و دستیار با صحافی ته‌دوخت و فنری تولید می‌شوند. سالنامه‌های پالتویی و جیبی به دلیل حمل و نقل آسان و ظاهری زیبا بیشتر در ملاقات‌ها، همایش‌ها و جلسات برای نت‌برداری‌ کاربرد دارند.

خرید سالنامه ارزان قیمت

اگر به دنبال سررسید یا سالنامه ارزان قیمت هستید هتما با مشاوران کانون تبلیغاتی نقش ابرنگ تماس بگیرید تا در انتخاب بهترین سررسید مناسب شما در کنارتان باشند.

لیست قیمت سالنامه و سررسید سال ۱۴۰۰

قیمت‌ها مدام در حال تغییر هستند و فرصت زیادی برای ارائه لیست قیمت در اختیار نیست. اما نکته مهم این است که هر چه زودتر اقدام به تهیه سررسید تبلیغاتی خود کنید نتیجه بهتری از همه نظر خواهید گرفت.

قطعا بله. شما با در نظر گرفتن این هدیه اولین سال قرن را به مخاطبتان هدیه می‌دهید. تنها کاریکه برای موثر شدن آن می‌توانید انجام دهید مخاطب شناسی حرفه‌ای است.

تنها کافیست به بخش تماس با ما وبسایت نقش آبرنگ بروید و از طریق راه‌های ارتباطی درخواست خود را مطرح کنید تا فورا به نتیجه دلخواه برسید.

حتما. زمانی که کارایی آن را برای خودتان و مخاطبتان در نظر بگیرید حتما یکی از مقر.ن به صرفه‌ترین سررسیدها خواهد بود.

کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ با در اختیار داشتن بروزترین دستگاه‌ها بالاترین کیفیت موجود را به صورت تضمینی به شما ارائه می‌کند.