تقویم های رومیزی ۱۴۰۰

تقویم رومیزی ۱۴۰۰ یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی:

شاید بگویید تقویم رومیزی را که هر سال همه هدیه می‌دهند. اما باید بگوییم اتفاقا به خاطر پر مخاطب بودن آن است که اینقدر طرفدار دارد. حال اگر این تقویم طراحی و چاپ شیک و بروزی داشته باشد مخاطب شما بیشتر تمایل دارد تا از آن استفاده کند.

قیمت مناسب تقویم رومیزی

همچنین در کنار کاربرد خوب برای برندینگ و یادآوری به مخاطب، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد. در واقع تقویم‌های رومیزی در دسته هدایای تبلیغاتی ارزان قرار می‌گیرند. اگر به دنبال هدیه تبلیغاتی ارزان و کاربردی هستید حتما تقویم رومیزی ۱۴۰۰ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تقویم‌های رومیزی یک تبلیغ موثر هستند

لوگو برند شما با استفاده از تقویم‌های رومیزی در ناخواگاه مخاطبانتان وارد می‌شوند. شاید اثر لحظه‌ای و مستقیم آن را با چشم نبینید. اما حتما برای خودتان هم اتفاق افتاده که به دنبال محصولی بوده‌اید. و ناگهان نام یک فروشگاهی به یادتان آمده که شاید از آن خرید هم نکرده باشید. این موضوع همان اثر تبلیغاتی است که در طول روز در معرض آن قرار می‌گیریم. بنابراین تقویم رومیزی یک نماینده عالی برای کسب و کار شماست.

تطبیق پذیر بی حد و مرز

یکی از بهترین مزیت‌های دیگر تقویم‌های رومیزی سایز کاملا انعطاف‌پذیر آن است. فقط کافیت مخاطب خودتان را به خوبی بشناسید. سایز تقویم را ببر اساس نیازی که وی دارد در نظر بگیرید. در این صورت است که مخاطب عاشق شما و برندتان می‌شود. تقویم‌های رومیزی به خاطر اجزای زیادی که دارند تقریبا همه بخش‌های ان قابلیت اختصاصی شدن را دارند. شما می‌توانید از سایز تا متریال هر بخش را خودتان انتخاب کنید. اینگونه دقیقا همان چیزی را دریافت می‌کنید که انتظارش را داشتید.

طراحی شیک و زیبای تقویم رومیزی نقش آبرنگ

در طراحی تقویم رومیزی های از طراحان بسیار حرفه‌ای کمک می‌گیریم تا به بهترین نتیجه از نظر گرافیک و ترکیب رنگ برسیم. این طراحی باید به اندازه کافی چشم‌گیر باشد تا هرمخاطبی را به خود جذب کند. خوشبختانه نقش آبرنگ توانسته در این موضوع موفق عمل کند. همچنین استفاده از دستگاه‌های چاپ حرفه‌ای که بتواند رنگ‌ها را به خوبی اجرا کند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. باز هم توانسته‌ایم در این مورد موفق عمل کرده‌ایم. نهایتا استفاده از لوگو یا شعار تبلیغاتی در صفحات مختلف تقویم رومیزی یا حتی در مدل‌های پایه‌دار، روی پایه‌های آن تیر آخر را شلیک می‌کند.

کیفیت بسیار بالای تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی نقش آبرنگ

همان‌طور که گفتیم دستگاه‌های چاپی که در اختیار داریم حتما شما را شگفت‌زده می‌کنند. مهم است از ابتدای سال که شروع به استفاده از تقویم می‌کنیم. تا اخر سال که ۳۶۵ روز گذشته تقویم رنگ ثابتی داشته باشد و از نظر شکل دفورمه نشده باشد. بنابراین به جز چاپ و طراحی که ما قول دادیم عالی باشد کیفیت ساخت آن نیز به همان اندازه مهم است. پایه‌های تقویم‌های رومیزی باید از جنس و متریال خوب ساخته شده باشد و ضخامت کافی داشته باشد تا در استفاده مداوم دفورمه و خراب نشود.

ایستادگی و نقطه ثقل این تقویم‌ها به خوبی انتخاب شده است تا حتی در صورت کمترین فضای در نظر گرفته شده برای پاسه بتواند به خوبی بایستد. فنر ان نیز در مدل‌های فنری از جنسی انتخاب می‌شود تا به مرور از سوراخ‌های هر برگ خارج نشود و باعث زشتی آن نشود.

تقویم

سوالات متداول مربوط به تقویم رومیزی

قطعا بله. برای اینکار تنها کافیست نشان تجاری یا لوگوی مربوط به کسب و کارتان را ارائه کنید. تقویم‌های رومیزی در همه اجزای خود مانند رنگ، طرح، جنس و … می‌توانند برای شما شخصی سازی شوند. بنابراین خیالتان راحت است که این تقویم تکراری نیست و کاملا به نسبت خواسته شما طراحی و آماده شده است.

معمولا به محض تصویب تقویم به صورت رسمی تقویم‌ها آماده چاپ می‌شوند. این زمان از اویل آذرماه تا اواسط دی ماه متغیر است. بنابراین در این بازه می‌توانید دست به کار شوید تا به موقع و با کیفیت مطلوب بتوانید هدیه تبلیغاتی خود را بگیرید.

کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ خود را مسئول بهترین نتیجه برای شما می‌داند. بهترین متریال ساخت و بهترین کیفیت چاپ را به شما ارائه می‌کند. چون موفقیت خودش را در موفقیت شما می‌بیند. طراحی اختصاصی، استحکام و کیفیت بالا تضمین نقش آبرنگ برای شماست.

این شعار که هیچ ارزانی بی دلیل نیست همیشه صادق است. بنابراین اولین موضوعی که بهتر است به آن مشکوک شوید ارزان‌ترین قیمت است. اما بهترین روش مطلع شدن از قیمت پرسیدن از چندین محل ارائه هدایای تبلیغاتی و مقایسه آن‌ها با یکدیگر است. فوت کوزه‌گری بهترین قیمت در ارائه امکاناتی است که محل ارائه هدیه تبلیغاتی در ازای پرداخت، به شما ارائه می کند. بنابراین با توجه به این نکته می‌توانید به بهترین قیمت برسید.