سایت هدایای تبلیغاتی

سررسید ۱۴۰۰ و تقویم رومیزی ۱۴۰۰

امسال با شیک ترین و مدرن ترین سررسید ها ، تقویم ها و ست های مدیریتی برندتان را  هدیه دهید

پیشنهادات ویژه ( سررسید ، تقویم ، هدایا )

پیشنهادات ویژه ( سررسید ، تقویم ، هدایا )

سررسید 98

سررسید ۱۴۰۰

یکی از بارزترین مواردی که می توان در کیفیت یک سررسید بیان کرد، صحافی آن و نحوه ی انجام دادن آن می باشد. مجموعه نقش آبرنگ امسال نیز به جدیت کیفیت انواع سررسید ۱۴۰۰ را در دستور کار خود قرار داده تا سررسید، با بهترین کیفیت ممکن تولید و منتشر شود. از دیگر مواردی که در کیفیت سررسید تاثیر زیادی دارد، صحافی سررسید ها می باشد. در این مطلب به طور جامع به مبحث صحافی سررسید ۱۴۰۰ می پردازیم و سعی می کنیم شما را با انواع صحافی سررسید ۱۴۰۰ آشنا کنیم.

مشاهده سررسید مدیریتی ←

تقویم رومیزی ۹۸

تقویم رومیزی ۱۴۰۰

یک تقویم رومیزی شیک ابزاری است که به راحتی امکان دسترسی سریع به تاریخ را داشته باشد. این نوع تقویم می تواند برای همه کسانی که اغلب در محل کار خود یا سایر مکان های دیگر ثابت هستند و یا میز کاری دارند و نیاز به دسترسی سریع به تاریخ روز، ماه و سال را دارند، بسیار کاربردی باشد. تقویم رومیزی ۹۸ در انواع مدل های مختلف، اندازه های گوناگون و تعداد صفحات متفاوت طراحی و منتشر می شود. در اجزاء این نوع تقویم ها از کاغذ و مقوا با گرم های مختلف گرفته و انواع کاغذ های فانتزی استفاده می شود، همچنین می توان از جنس های مختلف برای تولید پایه ها استفاده کرد. پایه هایی که به طور عمومی برای تولید تقویم رومیزی بکار می روند، پایه های مقوایی سخت و پلاستیک و نیز چوب می باشد. برای تولید پایه های گالینگور سخت از مقوای ضخیم با روکش های مختلفی استفاده می شود.

تقویم رومیزی از آن هدایای تبلیغاتی بسیار پرکاربرد و اتفاقا ارزان به شمار می آید. زیرا هدیه‌ای که شما به مخاطبتان می‌دهید در واقع نماینده شما در معرفی برندتان است. تقویم‌ها به خصوص تقویم‌های رومیزی به خوبی نقش این نماینده را ایفا می‌کند. هم اینکه کاملا جذاب است و هم اینکه می تواند با دیگر هدایای تبلیغاتی مثل سررسید، ماگ، ساعت، ست‌های مدیریتی و …. ارائه شود.
در واقع می‌توان گفت تقویم رومیزی خودش به تنهایی تاثیر لازم را روی مخاطب مشتری یا همکاران می‌گذارد. زیرا وسیله‌ای با استفاده روزمره است و از آنجایی که ساخته شده تا کار رابرای افرادی که به دنیال تاریخ هستند راحت کند پس بسیار محبوب است. از مهم‌ترین ویژگی‌های تقویم‌های رومیزی نمایش همه روزهای تاریخ در یک صفحه‌ است و مزیت آن نسبت به سرسیدها به شما می‌آید.

چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۰

برای اینکه تقویم رومیزی با کیفیتی داشته باشیم اولین نکته توجه به کیفیت چاپ آن است. البته مهم‌تر از خود چاپ طراحی استاندارد آن است که باعث می‌شود چاپ با کیفیت نیز به چشم بیاید.

طراحی تقویم رومیزی شیک و استاندارد

به جرات می‌توان گفت اگر طراحی یک تقویم رومیزی استاندارد نباشد هرچقدر هم چاپ خوبی داشته باشد اصلا به چشم نمی‌آید. به عنوان مثال تصور کنید نوشته‌های یک تقویم درست در وسط آن نباشد و حاشیه‌ها به خوبی رعایت نشده باشند. یا در موارد دیگر فونت‌های تقویم تناسب لازم را ندارند، نه از نظر خانواده و نه از نظر سایز. در این موارد می‌بینیم که این تقویم اصلا نمی‌تواند توجه مخاطب را جلب کند. رنگ‌بندی، رابط کاربری تقویم و موارد دیگر هم در طراحی بسیار خائز اهمیت هستند. اگر بریتان سوال شده حاشه‌های تقویم بهتر است چقدر باشد تا مشکلی پیش نیاید پاسخ ما اندازه‌ای در حدود ۰٫۵ سانتی متر است. در رابطه با فونت‌ها هم در حداقل ترین حالت است که فونت‌ها از یک خانواده انتهاب شوند. از نظر سایز هم تفاوت زیاد اندازه فونت‌ها می‌تواند ظاهر و تناسب کلی را به هم بریزد.

ابعاد طراجی و چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۰

تقویم رومیزی بعد از طراحی استاندارد تقویم می‌توان به سایز و ابعاد آن توجه کرد. تقویم‌های بسیار کوچک یا بسیار بزرگ اگر به نسبت استفاده در نظر گرفته نشوند قععا تجربه خوشایندی را به فرد منتقل نمی‌کنند. گاهی اوقات ممکن است دوست داشته باشید از تقویم‌های پایه دار استفاده کنید تا پایه‌های آن را به رنگ دلخواه در بیاورید و یا لوگو خود را روی آن چاپ کنید. در چنین مثال توجه به سایز پایه آن و تناسب با خود تقویم است که دقیقا می‌تواند آن را دلنشین یا بسیار مضجک جلوه دهد.

جنس تقویم رومیزی تبلیغاتی ۱۴۰۰

مورد سوم در چاپ تقویم رومیزی شیک مخصوصا برای سال ۱۴۰۰ جنس و ضخامت کاغذ مصرف شده در آن است. هر چه تقویم رومیزی جنس بهتری داشته باشد حس بهتری را نز به مخاطب منتقل می‌کند.

جذابیت‌های بصری در تقویم‌های رومیزی

در چهارمین موضوع برای دقت در چاپ بهترین تقویم رومیزی می‌توان به استفاده متعادل از جذابیت‌های بصری اشاره کرد. به عنوان مثال تقویم‌هایی که روکش مخصوص دارند یا از فویل‌های طلاکوب در آن‌ها استفاده شده است می تواند جذابیت بضری کافی را برای مخاطب خاصشان ایجاد کنند. از جذابیت‌های بصری دیگر نحوه ورق خوردن تقویم رومیزی است که اگر خاص باشد حتما توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند. بارها دیده شده که افراد استفاده کننده از تقویم رومیزی محو خلاقیت طراجی تجربه کاربری آن تقویم شده‌اند.

و اگر بخواهیم آخرین مورد توجه از مهم‌ترین موارد چاپ و طراحی یک تقویم شیک رومیزی اشاره کرد تیراژ چاپ آن است. همانطور که احتمالا می‌دانید هر چه تیراژ بالاتری را سفارش دهید مقرون‌به صرفه‌تر خواهد بود و از طرفی به خاطر استفاده از دستگاه‌های پیشرفته‌تر چاپ می‌توانید خروجی بهتری را داشته باشید.

انواع تقویم رومیزی

این روزها که قطعا آنقدر تنوع بالایی در تقویم‌ها می‌بینیم که وقعا حیرت زده میشویم. در واقع آنقدر تنوع بالاست که کاملا با توجه به جنس کسب و کار تان می‌تواند تقویمی کاملا متناسب را انتخاب کنید. برخی از تقویم‌ها رومیزی شامل: تقویم رومیزی اداری، تقومی رومیزی پایه دار، تقویم رومیزی اختصصی و … اشاره کرد.

اما نکته بسیار مهم‌تر این این است که چنین تقویم یا هدیه تبلیغاتی را به چه شخصی می‌خواهید بدهید.

قیمت تقویم رومیزی

طبیعاتا هر چه طراحی بهتر، ابعاد خاص‌تر، جنس بهتری را برای تقویم رومیزی خود در نظر بگیریم در واقع هدیه تبلیغاتی گران‌تری را انتخاب کرده‌ایم. برای اینکه یک تقویم رومیزی ارزان را انتخاب کنیم مهم‌ترین عامل در نظر نگرفتن قیمت است. بله درست متوجه شدید.

از یک نگاه شما این هزینه را برای تبلیغات خود در نظر گرفته‌اید پی این مبلغ صرفا به عنوان هزینه نیست و به زودی بازخواهد گشت. نکتهبسیار مهمی که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند این است که یک تقویم بی‌کیفیت را برای کاهش هزینه‌های خود در نظر می‌گیرند و از آن‌ایی که چنین تقویمی کار لازم را برای جذب مخاطب انجام نمی دهد این اراد پول خود را در جوی آب ریخته‌اند.

اما اگر حتی شما دوبرابر یک تقویم بی‌کیفیت هزینه کنید و تقویم با کیفیتی تهیه کنید به انداز هکافی روی مخاطبانتان تاثیر می‌گارد تا منجر به فروش و بازگشت سرمایه شود. بنابراین اگر به دنبال یک تقویم رومیزی ارزان هستید قیمت را در نظر نگیرید و به جای آن تمرکز خود را روی کاربردی بودن آن تقویم برای مخاطبانتان نگاه دارید. به عنوان مثال تقویم‌های سر وسنگین ممکن است برای شرکت‌های استارت‌اپی مناسب نباشند و شما هر گونه هزینه در آن مورد انجام دهید منجر به بازگشت سرمایه نشود. بر عکس این موضوع نیز صدق می کند.

اما به طور کلی هنگام تهیه یک تقویم تبلیغاتی خوب به این موارد توجه کنید تا انتخاب با کیفیت‌تری داشته باشید: نوع چاپ تقویم رومیزی، سایز کاغذ، بدنه و پایه نگه‌دارنده آن،جنس کاغذ و پایه آن تقویم و در نهایت افزودن جلوه‌های بصری از قبیل طلاکوب، نقره‌کوب و مس‌کوب به پایه تقویم.

خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۰

شما می‌توایند با شماره انتهای این صفحه تماس حاصل کرده تا با مشاوره مستقیم بهترین انتخاب را برای سال ۱۴۰۰ خود داشته باشید. لازم به ذکر است که در نقش آبرنگ مشاوران با دقتی وصف ناشدنی شما را به سمت بهترین انتخاب هدایت می‌کنند.

نکته مهم دیگر این اسن که همه اجناس به اندازه کافی برای کانون تبلیغاتی نقش آبرنگ سودآوری دارد. بنابراین برای ما تقاوتی ندارد شما کدام یک از هدایا را انتخاب می‌کنید. اما قلبا دوست داریم هدیه تبلیغاتی که برایتان آماده می‌کنیم شما را به نتیجه لازم برساند. بنبراین با مشاوران ما تماس بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.