طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای در اصفهان  | نمونه کارهای کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای در اصفهان

کاتالوگ ها ابزاری برای تبلیغات و معرفی هستند که جنبه زیبا شناختی آن مهمترین اصل به شمار می رود. اطلاعاتی که در یک کاتالوگ قرار می گیرد حتما باید اطلاعاتی فشرده شده و مختصر و یا به بیانی دیگر چکیده ای از کل اطلاعات باشد که بتواند یک یا چند محصول، شرکت یا کسب و کار را به بهترین شکل ممکن معرفی کند. طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای می توانند در تعداد صفحات متفاوت و در شکل مختلف طراحی و چاپ شوند ولی نکته ای که باید در طراحی کاتالوگ ها مورد توجه قرار گیرد، استفاده آسان کاتالوگ ها می باشد. طرح های ابتکاری و منحصر به فرد و چاپ با کیفیت بالا و دقیق واحد طراحی و چاپ نقش آبرنگ همواره توانسته بهترین نتیجه را در طراحی کاتالوگ ها و بروشورهای مشتریان به ارمغان بیاورد.

موارد استفاده طراحی کاتالوگ

کاتالوگ کتابچه و یا راهنمای معرفی جزئیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد که از طرف تولید کننده و یا ارائه دهنده به مصرف کننده و یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه می‌گردد.

به طور مثال: یک کارخانه دارو سازی برای معرفی محصولات خود کاتالوگ محصولات را (معمولا با برجسته نمایی در تاثیر گذاری) برای پزشک‌ها و داروخانه‌ها ارسال می‌نماید. و همین تولید کننده کاتالوگ هر محصول را برای معرفی نحوه استفاده، معرفی ممنوعیت‌های استفاده در موارد خاص و همین طور عوارض جانبی، راه‌های درمان در صورت استفاده نادرست و… در بسته بندی هر محصول قرار می‌دهد.در کاتالوگ‌ها عموما از تصاویر و طراحی‌های جذاب جهت معرفی بهتر استفاده می‌شود.

آماده پاسخ گویی هستیم