هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی بزرگترین و عالیترین راه برای ایجاد یک تصویر اولیه و پایدار از توانایی های شما در ذهن کاربران و مشتریان شما است.هدایای تبلیغاتی در مقابل روشهای دیگر تبلیغات اثرگذاری و ماندگاری بیشتری دارند و حقیقت این است که پیداکردن مشتری جدید و افزایش فروش راه ساده ای برای هیچ شرکتی نیست.

هدایای تبلیغاتی برند شمارا ایجاد میکنند و اطلاعات و خدمات شمارا درحال نمایش می گذارند.به کمک هدایای تبلیغاتی میتوانید پتانسیلها و توانایی های برند و سازمان خود را ارتقا داده و نقاط قوت خود را نشان دهید.
هدایای تبلیغاتی سفیران سازمان و خدمات شما در دستان کاربران و مشتریان شماهستند که بصورت خاموش و ماندگار ،نام و قابلیتهای شما را در ذهن آنها ماندگار میکنند

یک هدیه تبلیغاتی موثر احتیاج دارد عملی و تاثیرگذار باشد. مجموعه نقش آبرنگ با داشتن تجربه ای ۱۰ ساله در تامین و ارائه هدایای تبلیغاتی برای شرکت ها و کسب و کار های متفاوت به شما کمک می کند بهترین و موثرترین هدیه تبلیغاتی و البته کاربری و تاثیر گذار را انتخاب کنید

مزایای هدایای تبلیغاتی

۱- اگر بدانید هدایای تبلیغاتی چیست و چه کمکی به شما می‌کند، به یاری آن شبکه‌های ارتباطی خود را با مخاطب گسترده خواهید کرد و می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی این تداوم رابطه را تضمین کنید

۲ – به کمک هدایای تبلیغاتی می‌توانید با مخاطبان و مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید و برای ادامه‌ی ارتباط و تعامل روی آنها حساب کنید.

۳ – هدایای تبلیغاتی در عین حال که روشی بسیار مؤثر در جذب مخاطب هستند، هزینه‌ی اندکی دارند و مدیریت فرایند پیشبرد اقدامات بازاریابی لازم برای آنها بسیار ساده و قابل‌پیش‌بینی است.

۴ – هدایای تبلیغاتی باعث می‌شوند تا حول‌وحوش محصول‌تان هیجان و تبلیغات صورت بگیرد. مخاطب از آن به‌هیجان می‌آید و بر سر زبان‌ها می‌افتید.

۵ – علاوه بر جذب مخاطبان، هدایای تبلیغاتی می‌توانند روش مناسبی برای قدردانی از مشتریان و همراهان برند و محصول‌تان باشد.

۶ – برخلاف سایر روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی، ساختار این نوع بازاریابی در فروش بسیار ساده است و لزومی به صرف وقت و دانش ویژه‌ای ندارد.

۷ – همه از دریافت هدیه و جایزه و از آن مهم‌تر برنده شدن در قرعه‌کشی و… لذت می‌برند. پس با اهدای جوایز و برگزاری قرعه‌کشی‌ها می‌توانید نقش مهمی در ایجاد جاذبه و هیجان میان مخاطبان‌تان داشته باشید.

۸ – با دادن هدایای تبلیغاتی میان مشتریان‌تان حرف و ارتباطی مشترک ایجاد خواهید کرد و آنها را به هم پیوند می‌دهید. با این کار شبکه‌ی تعاملات شما با مشتریان بزرگ و بزرگ‌تر خواهد شد.

سررسید و تقویم

هر سال و با نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال، شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی مشغول سفارش هدایای تبلیغاتی به ویژه تقویم و سررسید، و دادن این نوع هدایا به مشتریانشان هستند.

هر چند در سال های اخیر صحبت ها و زمزمه هایی درباره بی ارزش شدن سررسید می شنویم و یا تمایل عده ای به سمت هدایای تبلیغاتی دیگر سوق پیدا کرده اما باید توجه کرد انصافا حس خوب هدیه گرفتن یک تقویم در آستانه‌ی سال جدید، حسی نیست که بشود آن را انکار یا پنهان کرد.
ضمن اینکه با وجود گسترش و توسعه علم و تکنولوژی هم چنان لزوم داشتن یک سررسید برای یادداشت کردن کارهای روزانه ، قرار ملاقات ها ، برنامه ریزی آینده و …. وجود داشته همچنین داشتن تقویمی جهت قرار دادن روی میز یا نصب بر روی دیوار.
اما انتخاب سررسید و تقویم جهت هدیه دادن نیز باید با دقت ویژه ای انجام شود چرا که انتخاب سررسید و یا تقویمی که کارایی لازم را نداشته باشد صرفا از بین بردن کاغذ و منابع طبیعی و همچنین هزینه است.
تلاش همیشگی مجموعه نقش آبرنگ در سال های اخیر فراهم آوردن بهترین شرایط برای مشتریان جهت انتخاب سررسید و تقویم مناسب و کاربردی بوده است.
در همین راستا مجموعه نقش آبرنگ آمادگی خود را جهت طراحی و چاپ انواع سررسید های اختصاصی ، ست های مدیریتی و تقویم های رومیزی و دیواری اعلام داشته و البته از آنجایی که طراحی و چاپ سررسید و تقویم های اختصاصی مستلزم پرداخت هزینه ای بیشتری نسبت به سررسید ئ تقئیم های از قبل تولید شده می باشد همه ساله گلچینی از شیک ترین ، جدید ترین و البته با کیفیت ترین سررسید ها و تقویم ها را نیز گردآوری کرده که امکان حک لوگو ،برند و یا تبلیغ شما در قالب چاپ های طلاکوب،داغکوب، لیزر ، سیلک و … بر روی آن وجود داشته و همچنین در هر تعداد تیراژی امکان اضافه کردن صفحات لت داخلی در ابتدا و یا انتهای سررسید وجود داشته که به صرفه ترین روش برای ارائه سررسید و تقویم می باشد.

آماده پاسخ گویی هستیم