طراحی

طراحی گرافیک، به فرآیند ارتباط بصری و حل مسئله با استفاده از یک یا چند تایپوگرافی، عکس و تصویر‌سازی گفته می‌شود. طراحان گرافیکی از طریق خلق و ادغام نشانه‌ها، متون و تصاویر تلاش می‌کنند تا ایده و یا پیغامی را به شکل بصری به عموم ارائه نمایند. آنها به این منظور و برای رسیدن به ترکیب‌بندی لازم در آثار خود از تایپوگرافی، انواع هنرهای دیداری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی نهایت بهره را می‌گیرند. از جمله کاربردهای رایج طراحی گرافیکی می‌توان به خلق لوگو‌های تجاری و برند‌سازی، صفحه‌آرایی و زیبا‌سازی مجلات، کتاب‌ها و روزنامه‌ها اشاره کرد. ضمن اینکه هنر مورد اشاره در موارد دیگری مانند طراحی محیطی، صنعت تبلیغات، طراحی وب، بسته‌بندی محصولات و… نیز به شکل گسترده‌ای مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.»

در سال های اخیر به دلیل تعدد زیاد تبلیغات و گسترش کسب و کار های متفاوت دیده شدن یک تبلیغ و به چشم آمدن آن بیش از هر چیزی اهمیت داشته و آنچه بیشتر مورد توجه قرار میگیرد طراحی خلاقانه و ایده پردازی بکر است که باعث ماندگاری یک طرح تبلیغاتی در ذهن می شود ، از این رو مجموعه نقش آبرنگ همواره تلاش کرده تا در این خصوص پیشدم باشد و در حال حاضر با در اختیار داشتن کادری مجرب و با تجربه از ایده پردازان، طراحان گرافیک و کارشناسان بازاریابی متخصص آمادگی خود را جهت انجام خدمات طراحی زیر اعلام می دارد:

* طراحی آرم و لوگو

* طراحی ست اداری ( کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت ، لیبل سی دی و …)

* طراحی کاتالوگ و بروشور

* طراحی جعبه و بسته بندی

* طراحی انواع پوستر های مناسبتی و تبلیغاتی

* طراحی بنر های تبلیغاتی و صفحات تبلیغات مجله ای و روزنامه ای

* تصویر سازی

* طراحی سررسید و تقویم

چاپ

در مورد مواردی که در نهایت جهت دیده شدن باید چاپ شوند باید توجه داشت که داشتن یک طراحی خوب و خلاق تنها ۵۰% راه است و نیمه مهم باقی مانده از این راه مرحله چاپ آن است.
یک چاپ با کیفیت و رعایت استاندارد های لازم در آن همواره می تواند توجه مخاطب را دو چندان به خود جلب کند و ین نکته ای است که اغلب فراموش می شود که نتیجه آن از بین رفتن تلاش طراحان در خلق یک اثر می باشد چرا که حتی با استفاده از بهترین طراحی تا نتیجه کار به صورت مطلوب چاپ نگردد نمودی نخواهد داشت.
مجموعه نقش آبرنگ در طی سال های اخیر با علم به این موضوع و همکاری با چاپخانه های مطرح سطح کشور همواره تلاش خود را در ارائه یک خروجی با کیفیت سر لوحه کرار خود قرارداده است.

نظارت بر چاپ

نها صنعتی که در این سالها با طراحی گرافیک عجین شده و رابطه مستقیم پیدا کرده صنعت چاپ نام دارد که اکثرا در طی روز با محصولات چاپی بسیاری سر وکار داریم . صنعت چاپ در کشور نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است و به یمن وجود ماشین آلات به روز و مدرن خدمات گسترده‌ای در زمینه‌ی چاپ و خدمات قابل ارائه می‌باشد، امروزه، چاپخانه‌های بسیار مدرن و مجهزی در سطح شهر مشغول به فعالیت هستند که خدمات کامل و باکیفیتی را عرضه می‌کنند، با وجود همه ی این امکانات و قابلیت‌ها، آنچه نقش بسیار کلیدی و تعیین‌کننده در کیفیت نهایی کار دارد، نظارت بر چاپ است.
نبود نظارت فنی و حرفه‌ای از ابتدا تا انتهای فرآیند چاپ می‌تواند کیفیت کار انجام شده را به شدت پایین آورده و حتی غیرقابل عرضه نماید.

مجموعه نقش آبرنگ با چاپخانه‌های بزرگ و مدرن همکاری می‌کند و در تمام مراحل، با نظارت دقیق و قدم به قدم، به دنبال رسیدن به بهترین کیفیت ممکن و ارائه‌ی آن به مشتریانش است.

آماده پاسخ گویی هستیم