دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ استفاده از همه ابزارها و ظرفیت‌های دیجیتالی از جمله وبسایت، محتوای دیجیتال، موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات دیجیتال، ایمیل، موبایل و … برای پیشبرد استراتژیک اهداف بازاریابی کسب‌وکار و افزایش سودآوری شرکت‌ است. دیجیتال مارکتینگ در مقایسه با روش‌های سنتی بازاریابی، مزیت‌هایی همچون هزینه کمتر، هدفمندی بیشتر در انتخاب مخاطب، اثربخشی بیشتر و ارتباط دوطرفه با مشتری را داراست. به این معنا که مشتری به سرعت و راحتی می‌تواند واکنش نشان داده و ارتباط ایجاد کند.

راه های مختلفی برای اجرای فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ وجود دارد و با توسعه روزانه فضای دیجیتال، ابزارهای جدیدتری نیز در اختیار بازاریابان دیجیتال قرار می‌گیرد. از جمله فعالیت های مجموعه نقش آبرنگ در زمینه دیجیتال مارکتینگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی و راه اندازی سایت

۱) طراحی اختصاصی

طراحی تمامی وب سایت ها با توجه به نیاز کارفرماو مخاطبان سایت و هدف اصلی سایت به صورت کاملااختصاصی و بدون استفاده از قالب های آماده انجام می شود تا بالاترین بازده را داشته باشد و مورد پسند بازدید کنندگان سایت قرار گیرد.

۲) طراحی مخصوص موبایل و سایر دستگاه ها

امروزه بسیاری از وب سایت ها توسط دستگاه هایی با شکل و اندازه های مختلف بازدید می شوند و بسیار مهم است که وب سایت در تمامی دستکاه ها بهترین نمایش را داشته باشد. مجموعه نقش آبرنگ نه تنها حالت ریسپانسیو را در تمام طراحی های سایت لحاظ می کند بلکه طراحی ویژه ای برای انواع نمایش سایت انجام می دهد.

۳) نمایش منحصر به فرد محصولات و خدمات

با طراحی خاص این بخش خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید را به بهترین شکل و به صورت خلاقانه به بازدید کنندگان سایت نمایش می دهیم.

۴) آموزش مدیریت کامل سایت

مدیریت وب سایت های طراحی شده در این مجموعه بسیار آسان و کاملا فارسی می باشد. ما به طور کامل مدیریت سایت را به شما آموزش می دهیم تا انجام تغییرات مورد نیاز سایت توسط خودتان امکان پذیر باشد.

۵) آموزش استراتژی محتوا و سئو

نقش آبرنگ در صورت تمایل به طور کامل و کاملا رایگان اصول سئو و استراتژی محتوا را به شما آموزش می دهد تا بتوانید بدون نیاز به پرداخت هزینه های بالای سئو سایتتان را در صفحه اول موتور های جستجو نمایش دهید.

۶) طراحی اختصاصی تمام صفحات

هر صفحه از سایت متناسب با نوع مطالبی که به بازدیدکنندگان نمایش می دهد باید دارای دیزاین مخصوص به همان مطلب را داشته باشد تا بیشترین تاثیر گذاری روی مخاطب انجام پذیرد.

۷) استفاده از تکنولوژی های ساختاری

با استفاده از این تکنولوژی ها می توان مطالب مفید بیشتری در یک صفحه و بدون نیاز به لود مجدد صفحه به بازدید کنندگان نشان داد که همین امر موجب محبوبیت زیاد سایت برای مخاطبانتان می شود.

۸) نمایش محتوای سایت به صورت متحرک و انیمیشن

ایجاد خلاقیت و زیبایی در نمایش محتوای سایت توسط ساخت تصاویر و مطالب مترحک و انیمیشن در تبدیل بازدید کنندگان به مشتری تاثیر زیادی دارد.

۹) طراحی سایت با رعایت اصول سئو

در هنگام طراحی ساختار وب سایت هم سان سازی سایت با سلیقه موتور های جستجو بسیار اهمیت دارد. در غیر این صورت تلاش برای سئو بی ثمر خواهد بود. این مجموعه تمام استاندارد ها و اصول سئو را در روند طراحی سایت لحاظ می کند.

۱۰) راه اندازی فروشگاه اینترنتی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی به معنی راه اندازی شعبه دوم کسب کار شماست با این تفاوت که در این محیط مخاطبانتان مشتاقانه به دنبال خرید محصول یا خدمات شما هستند.

 

* بازاریابی شبکه‌های اجتماعی:

شبکه‌های اجتماعی بستر مناسبی از اجتماع مخاطبان و مشتریان بالقوه برای برندهای مختلف است که می‌توان از این فرصت برای رصد نیازها و گفتگوی کاربران در مورد برند و محصولات و ایجاد ارتباط و تعامل با آن‌ها استفاده کرد. در این راستا مجموعه تبلیغاتی نقش آبرنگ با شناسایی دقیق مخاطبان و بازار هدف ، شما در شکل گیری شبکه های اجتماعی قوی و پربازدید یاری می کند.

* طراحی اینفوگرافیک

احتمالاً این جمله را بارها شنیده‌اید که «ارزش یک تصویر بیش از هزار کلمه است». اساساً این جمله بیانگر ارزش و کارایی ارتباط تصویری (visual communication) است. حقیقت آن است که بیشترین دریافت ما از محیط پیرامونمان به‎وسیله قوه بینایی صورت می‌گیرد و مغز ما علاقه زیادی به تجزیه‌وتحلیل اطلاعات به‌صورت تصویری دارد؛ بر همین اساس اگر اطلاع‌رسانی و انتقال پیام به کمک تصویر صورت پذیرد، اثرگذاری و مدت ماندگاری آن در ذهن مخاطب بیشتر خواهد بود. اینجاست که اینفوگرافیک‌ها به کمک ما می‌آیند.
اینفوگرافیک‌ها نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند که هدف آن‌ها ارائه سریع و ساده اطلاعات پیچیده است.
در همین راستا مجموعه نقش آبرنگ آماده ارائه انواع اینفوگرافیک های ایستا (Static infographic) و پویا (Dynamic inforaphic ) جهت بارگزاری در سایت و شبکه های اجتماعی شما می باشد.

* موشن گرافیک

موشن گرافیک را می‌توان به‌طور خلاصه طراحی‌های گرافیکی متحرک تعریف کرد. محصول نهایی یک فایل ویدئویی است که ایده ساده یا پیچیده‌ای را به‌صورت ترکیبی از صدا و عناصر بصری نظیر اشکال و شخصیت‌های کارتونی، تایپوگرافی، اینفوگرافیک و انیمیشن نمایش می‌دهد بزرگ‌ترین فواید موشن گرافیک عبارتند از :
برانگیختن احساسات بینندگان
انتقال سریع اطلاعات
ایجاد یک تجربه آسان و بدون زحمت برای مخاطب
ارائه اطلاعات زیاد در مدت‌زمان کم
در این راستا مجموعه تبلیغاتی نقش آبرنگ با برخورداری از تیم گرافیک و ادیت قوی و با تجربه آماده ساخت تیزر های تبلیغاتی خلاق و با کیفیت در قالب موشن گرافیک می باشد.

آماده پاسخ گویی هستیم